16 prill 2011

Tifozet zgjedhin Formacionin


Në forumin e web faqes "Vechiasignora.com", Tifozët kanë diskutuar për formacionin që do të luaj kundër Fiorentines.

Ata kanë hyrë me një parull ku shkruante: "Skuadra që fiton nuk duhet të zavëndësohet".

Formacioni i zgjedhur nga Tifozët 4-3-3: Storari, Sorensen, Barzagli, Bonucci, Grosso, Aquilani, Melo, Marchisio, Krasic, Pepe, Matri.

Edhe pse Buffon dhe Del Piero janë rikthyer në skuadër, tifozët kanë kërkuar që ata të startojn nga java e ardhshme.
/JUVENEWS.TK/