24 prill 2011

Zidane drejtë Juventus: Transferojeni Menez


Legjenda e Juventus, Zinedine Zidane ka rekomanduar Juventusin të transferojnë ‘rebelin’ e AS Roma, Jeremy Menez, i cili ka pasur një përballje me trajnerin Vincenzo Montella këtë javë.

“Menez ka klas dhe eksperiencë në këtë fazë të karrierës së tij”,deklaroi Zidane.

“Mendoj se do të përshtatej tek Juventus”, u shpreh Francezi për Menez, lojtar për të cilin janë interesuar edhe Liverpool,Manchester United.
/JUVENEW.TK/