28 prill 2011

Juve, ofertë zyrtare për Beck


Gjiganti Italian, "Juventus" ka bërë një ofertë zyrtare për mbrojtësin e Hoffenheimit, Andreas Beck.

Bild shkruan se Beck është në rrugë të mirë për tu transferuar te Juventusi pasi ky i fundit ka bërë një ofertë zyrtare në tryezat e Hoffenhemit për lojtarin.

Mirëpo Juventusi duhet të fitojë luftën me Valencian dhe disa klube nga Premier League të cilët gjithashtu janë të interesuar për mbrojtësin.
/JUVENEWS.TK/