22 prill 2011

Trezeguet paralajmëron OL


Olympique Lyon mund të jetë skuadra e re e sulmuesit të famshëm francez, David Trezeguet i cili luanë në skuadrën spanjolle, Hercules.

Ish-sulmuesi i Juventusit ka thënë për “Marca” së dëshiron të kthehet në Francë dhe të luaj për skuadrën e Lyon. “Po me mungon shumë Franca. Dëshira dhe synimi im është të rikthehem dhe të luaj në vendin tim. Kam kujtime të mira më Monacon, por Lyoni më tërheq më shumë, pasi është skuadër ma karakter fitues”, tha Trezeguet.
/JUVENEWS.TK/