29 prill 2011

Reja i gatshem per hakmarrje


Bossi i Lazios, Edy Reja kerkon revansh perballe Juventusit ne ndeshjen e se Henës.

Juventusi mposhti Lazion ne ndeshjen e pare kur ne minutat shtese Milos Krasic i dhuroi fitoren skuadres te tij me rezultat 2-1.

"Do te ishte statistfuese per mua nese i mposhtim ata ne minuten e 95, ashtu sic na bene neve,: tha Reja.

"Ne Torino ne leshuam nje pike ne sekondat e fundit te takimit"

Biancocelestet momentalisht jane ne vendin e katert ne Serie A dhe shikojne per fitore ne kete perballje per te mbajtur avantazhin e pikeve ndaj Udineses dhe Romes ne luften per vendin e katert.

"Ne vetem duhet te besosjme ne veten dhe te japim maksimumin. Ne nuk mund te leshojme kete rast te mire per Ligen e Kampioneve" perfundoi Reja. /Juventus-fans.net