02 prill 2011

Marchisio therret Rossin tek Juventus!


Roma eshte shume e interesuar, por Claudio Marchisio i jep nje keshille Juves edhe per sa i perket merkatos verore, duke filluar nga sulmi.

"Padiskutim qe une do te kerkoja me shume ngulm Giuseppe Rossin, e para sepse eshte italian, me pas sepse e njoh shume mire dhe e kam pare se cfare eshte ne gjendje te beje, dhe ne vitin e fundit eshte rritur shume si lojtar.

Do te isha shume i lumtur nese do te vinte tek Juve", ka thene mesfushori.
/JUVENEWS.TK/