02 prill 2011

Juventus: Në balotazh mes Johnson dhe Bosingwa


Juve është duke menduar seriozisht për përforcimin e mbrojtjes me njërin nga Johnson ose Bosingwa.
Sipas 'Daily Mirror', Juventus është e gatshme ti ofrojë kontratë katër vjeqare mbrojtësit të djathtë të Chelseas, Jose Bosingwa.
Kurse përsa i përket mbrojtësit të Liverpool, Glen Johnson, tashmë është emër i njohur për Bianconerët, dhe siq duket 'The Reds' do ta lejojnë të largohet në afatin kalimtar veror. /Juventus-Fans/