15 prill 2011

Juve synon dyshen Robben-Montolivo


Skuadra italiane Juventus pritet që në verë të transferoj futbollistë cilësor. Emrat e fundit që janë përmendur në ketë klub janë ai i mesfushorit të Bayern Munchen, Arjen Robben dhe atij të Fiorentina, Riccardo Montolivo.

Për holandezin që ka kontratë më skuadrën gjermane deri në vitin 2013 “Zonja e Vjetër” është e gatshme të ofroj Felipe Melo ose Mohamed Sissoko dhe një shumë të hollash, kurse për italianin Montolivo ka të gatshme 14 milionë euro.
/JUVENEWS.TK/