20 prill 2011

Diego në largim


Mesfushori brazilian, Diego është pranë largimit nga skuadra e Felix Magath, nëse ajo nuk ia del të mbetet në Bundesliga Një.

Sipa raporteve të fundit nga mediet gjermane destinacioni i ardhshem i ish lojtarit të Juventusit dhe Werder Bremen mund të jetë Schalke 04.

Wolfsburg është në pjesën e fundit të tabelës, katër pikë larg zonës së sigurt.

Për shërbimet e brazilianit interesim ka shprehur edhe skuadra italiane, Lazio.
/JUVENEWS.TK/