03 prill 2011

Kategoria Superiore - Rezultatet dhe Tabela


Java 26. 03.04.2011

Teuta-Flamurtari 1-1
Kastrioti-Skënderbeu 0-2
Shkumbini-Vllaznia 1-0
Dinamo-Tirana 0-0
Laçi-Elbasani 3-1
Besa-Bylis 2-1

TABELA

1 Flamurtari 26 18 2 6 50 - 18 56
2 Skenderbeu 26 17 4 5 40 - 20 55
3 Vllaznia 26 12 8 6 28 - 19 44
4 Laci 26 13 4 9 37 - 28 43
5 KF Tirana 26 9 11 6 29 - 21 38
6 Din. Tirana 26 10 7 9 37 - 32 37
7 Shkumbini 26 9 5 12 34 - 42 32
8 Kastrioti 26 7 9 10 26 - 35 30
9 Teuta Durres 26 7 8 11 23 - 29 29
10 Bylis 26 8 3 15 34 - 45 27
11 Besa 26 6 8 12 21 - 34 26
12 Elbasani 26 4 3 19 24 - 60 12

/JUVENEWS.TK/