19 prill 2011

Juventus pas Tevez dhe Neymar


Gjiganti Italian, Juventusi kërkon që të transferoj sulmuesin e Manchester Cityt, Carlos Tevez dhe superyllin e Santos, Neymar.

Është vet Marotta i cili ka konfirmuar se Juventusi dëshiron që në fund të sezonit t’i ketë në skuadër këta dy lojtarë të cilët kërkohen edhe nga disa top-klube tjera evropiane.

“Tevez dhe Neymar janë lojtarë të shkëlqyer të cilët dëshirojmë t’i kemi në skuadër ashtu siç dëshiron edhe çdo klub tjetër”, tha Marotta për Sky Sport Italia.
/JUVENEWS.TK/