02 prill 2011

Juve-Clichy: “Arsenali ka gati zëvëndësuesin”


Merr gjithmonë e më shumë formë hipoteza e të parit Gael Clichy tek Juventus, sezonin e ardhshëm.

Sipas Calciomercato.com Arsenali është duke menduar për zëvëndësuesin e krahut të majtë dhe bëhet fjalë për Tremoulinas, i cili luan për Bordeaux.

Gunners po mbyllin marrveshjen për 25 vjecarin duke qenë se Bayern ka mbyllur gjithcka tashmë për Fabio Coentrao.

Një puzzle që po fillon të plotësohet dhe që pret lëvizjen e rradhës së Juventusit. /fcjuventus-news/