28 mars 2011

Menez në mes Juves dhe Milanit‏

Mesfushori ofanziv i Romës, Jeremy Menez pritet të largohet nga Roma këtë verë.

Zidane ja ka preferuar Juventusit fantazistin 23 vjeçar i cili po shkëlqen këtë sezon.

Por mediet në Itali informojnë për raporte shumë të mira të Gallianit më agjentin e lojtarit.

Po ashtu vet lojtari mendohet së do preferonte Milanin, kjo edhe nga fakti së më gjasë Juventus vitin e ardhshëm nuk do luaj në Ligën e Kampionëve.
/JUVENEWS.TK/