30 mars 2011

Chiellini: “Nuk besoj t’ia dal”

Pak orë pas lajmeve të sjella nga Sky Sport 24, vijnë edhe konfirmimet e Giorgio Chiellini-t në dalje nga dhomat e zhveshjes të kombëtares italiane deklaroj:

“Për të dielën nuk besoj t’ia dal”

Të pakta por të qarta fjalët e tij që tregojnë dëshpërimin e dukshëm në fytyrën e tij, i cili duhet të bëjë analiza të mëtejshme dhe duket se nuk do të luajë kundër Romës. Ai është pre e një dëmtimi në kofshën e djathtë dhe duket se mund të qëndrojë jashtë fushave të blerta për të paktën 10 ditë.
/fcjuventus-news/