27 mars 2011

Aquilani: Nuk e di nëse mbes te Juve

Mesfushori italian Alberto Aquilani nuk është i sigurt nëse do të qëndrojë te gjiganti italian Juventus, pasi shuma që po kërkon Liverpooli për komplet kartonin e tij është shumë e lartë për Zonjën e Vjetër.

“Unë nuk kam pasur ndonjë kontakt me drejtorët e Liverpoolit apo të Juventusit”.

“Ekziston një marrëveshje dhe unë e kam ditur se ishte huazim dhe se këto gjëra do të bisedohen në maj. Kështu, tani për tani jam i qetë për të ardhmen time”, ka thënë Aquilani.
/JUVENEWS.TK/