31 janar 2011

Urime Ditlindja Quagliarella

Sulmuesi i Juventusit Fabio Quagliarella ka pasur një fillim brilant me fanellen Bardh e zi ku në 17 ndeshje ka shenuar 9 gola.

Megjithatë forma e ti e shkëlqyeshme përfundoj pasi që u lënduar në takimin kundër Parmes dhe nuk do të mund të luaj më në këtë stinor.

Sot Fabio feston ditlindjen e 28 kurse ne stafi i GrandeJuve ja urojm Fabios ditlindjen me shpres që Fabio të rikthehet edhe më i fuqishëm..

URIME FABIOOOO....