26 janar 2011

Urime Ditlindja Giovinco

Edhe pse këtë sezon ka luajtur në Parma dhe ndoshta kurrë më nuk do të kthehet në Juventus, një Giovinco i vogël do të mbetet gjithmonë, Juventini jon, i njohur me pseodonimin "Mini Atomik"...

Sebastian Giovinco është lintur më 26.01.1987 në Torino, që do të thotë se ai sot feston ditlindjen e 24.

Ne jemi vonuar pak me urim, mirpo GrandeJuve përmes kësaj faqje ja uronë diltlindjen Giovincos me shpres se ai të rikthehet në skuadren Bardh e Zi.. Urimee ....