31 janar 2011

Matri dhe Dominguez afer Juves

Kriza e cila e ka kapluar zonjen e vjeter ka vene ne alarm edhe drejtuesit e kesaj skuadre. Siq njoftojne mediat Italiane, Juventus eshte shume afer huazimit te sulmuesit te Cagliarit Alessandro Matri. Ky i fundiT eshte ne topforme kete sezon. Ne anen tjeter behet e ditur nga mediat Italiane se drejtuesit e Juventusit gjithashtu jane afer huazimit te futbollistit te Valencias Alejandro Dominguez. Ne oret e ardhshme pritet te sqarohet gjithqka.