30 janar 2011

Del Neri : Shpresoj të vijë një sulmues

Eshte nje Luigi Del Neri teper i zhgenjyer pas humbjes se skuadres se tij ne shtepi nga Udinese (1-2).

Del Neri : " Nuk mund te them nese behet fjale per nje krize te vertete, nuk kemi lojtar ne dispozicion te cilet mund te ndryshojne rrjedhen e takimeve.

Nuk e di perse nuk akordohen faulle per te, ai e ka paguar nje here kete, shume nderhyrje ka ndaj tij, ndersa arbitrat nuk shohin asgje.

Domizzi ka bere 5-6 nderhyrje dhe nuk ka qene i ndeshkuar.

Neser do flasim me shume rreth merkatos, ku jemi , dhe shpresoje te vije nje sulmues kryesor, u shpreh Del Neri .