29 janar 2011

Agj. i Amaurit : I Gatshem te largohet

I ka ardhur fundi, Amauri eshte drejt largimit nga Juventus. Kete e konfirmon dhe Pocetta, agjenti i tij.

Duke folur per ilsussidiario.net ai ka deklaruar se ne ditet ne vazhdim do hapen shume skenare, Amauri deshirron te qendroje, mirpo ne Torino nuk besoj se do ishte i qete, prandaj dhe do gjej nje opsion tjeter per te ardhmen e tij, perfundon Pocetta.

Sinjale qe te cojne te mendosh se Amauri do largohet , kur kan mbetur dhe vetem 1 jave nga perfundimi i merkatos dimerore .