26 janar 2011

Përmbledhja e titujve kryesor të Lajmeve të dates 26.01.2011


 1. Barcelona para kohe në finale!
 2. Interi me penalti në gjysmëfinale
 3. Arsenal – Birmingham, finalja e Carling Cup
 4. Ronaldo: Ferguson, një prej miqve më të mirë
 5. Chicharito: Berbatov në formë të pabesueshme
 6. Gill: United vlen dy miliardë dollarë
 7. Liverpool nuk ndalen
 8. Bayerni me fitore në gjysmëfinale
 9. Reali, avantazh në Sevilla
 10. Del Neri: Ndeshja ndaj Romës, stimuluese
 11. Garrone: Cassano ka probleme mendore
 12. Fabiano te Juve? Jo e pamundur!
 13. Ajaxi, ultimatum Liverpoolit për Suarez
 14. Ronaldo apo Messi? Sanchez mund të bëhet më i mirë!
 15. Milani në gjysmëfinale të Kupës
 16. Barcelona përcjell Van der Wiel
 17. Scholes: Nuk e di nëse do të luajë sezonin e ardhshëm
 18. Llorente nuk është në shitje
 19. Adebayor kalon testet mjekësore te Reali
 20. Interi fare pranë Pazzinit
 21. Suarez e dëshiron Liverpoolin
 22. Ranieri: Roma do ta mposhtë Juven
 23. Pronarët e ardhshëm të rikthejnë Ancelottin te Roma?
 24. Ronaldo: Nuk jam i obsesionuar me Messi
 25. Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United
 26. Mourinho: Serie A më ka bërë trajner më të mirë
 27. Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali
 28. Buffon: Italia ka nevojë për Balotellin
 29. Terry: Do ta mposhtim United dy herë dhe do ta fitojmë titullin
 30. Berbatov: Do të bëhem edhe më i mirë
 31. Barça për Almerian një pesëshe “n’kajmak”
 32. Ervin Skela drejt lamtumirës me kombëtaren
 33. Lorik Cana në radarin e Volverhemptonit
 34. Elbasani mposhtet nga Dinamo, barazim Shkumbini-Teuta
 35. Kupa e Azisë, Japoni-Australi në finale
 36. Kakuta huazohet në Fulham
 37. Slomka vazhdon me Hannoverin
 38. Stuttgart prish kontratën me Camoranesin
 39. Milani kërkon përforcime të tjera
 40. Messi gjobitet që uroi nënën
 41. Van Bommel:Ika nga Bayern për shkak të Van Gaal
 42. Trepçës i kanë ikur shumë futbollistë
 43. Salihi vazhdon me gola në miqësore
 44. Ranieri: Romës nuk i duhen përforcime
 45. Delneri, i lumtur për fundin e merkatos
 46. Superliga, Dinamo e nis mbarë 2011-n
 47. Inter-i në pistat Pazzini-Matri
 48. Dinamo, një gabim dhe lamtumirë titullit
 49. Volverhempton kërkon Canën për të mbijetuar në Premier League
 50. Vllaznia, Disiplina i heq kartonin e kuq Shtubinës
 51. Shkumbini-Teuta, një sfidë mes rivalësh
 52. FSHF: Policia garanton ndeshjen me Slloveninë
 53. Salihi shënon dopjetë, Ujkani shpëton Novarën
 54. Platini: Futbolli, jo lodër e pasanikëve
 55. Real-Murinjo: pranë divorcit, synohen Ançeloti e Benitez
 56. Milan dhe Inter, “derbi” për Ganson
 57. Ançeloti: Çelsi është në garën për titull
 58. Ferguson, më i miri i 15 viteve të fundit
 59. Huntelar tek Interi, Pandev drejt largimit
 60. Zyrtare, Hofenhajmi merr Rajan Babelin
 61. Del Neri: Mjaft më me merkaton, jemi të kompletuar
 62. "Luis Fabiano mund të mbërrijë me huazim"
 63. Ançeloti dhe Terri në një linjë: "Chelsi lufton për titull"
 64. "Roma tashmë është e madhe"
 65. Muntari do të largohet, Pazini më pranë Interit
 66. Venger kundër Denilson: "Fabregas është lideri jonë"
 67. Arsenali kërkon një mbrojtës qëndre
 68. Citi kërkon Daniel Alvesh, përplasje me Barcelonën
 69. Krujf kundër Alvesh
 70. Evra do të qëndrojë tek Manchester Junaitid
 71. Gigs: "Rafael është rritur shumë"
 72. Pizarro, në fillim të shkurtit do të bashkohet në stërvitje me grupin
 73. Drogba është rikthyer
 74. Atletiko refuzon ofertat për Agueron
 75. Galliani: Milani nuk ka përfunduar transferimet e janarit
 76. Italia nuk pranon përsëritjen e ndeshjes