01 shkurt 2011

Matri paraqitet për kontrollim Mjekësor

Sulmuesi më i ri i Juventusit, Alessandro Matri sot do të kryej kontrollimin mjeksor pastaj pritet që sëbashku me Marotten të prezentohen para Gazetarve.

Para se ti bashkohet skuadres dhe stërvitjes së parë me fanellen e Juventusit, është e domosdoshme ti nënshtrohet kontrollimit mjeksor icili është i paraparë për masdite, bënë të ditur faqja zyrtare e Juventusit.

Pas kontrollimit mjeksor Matri dhe Marotta në ora 13:30 do të paraqiten para gazetarve.

Në ora 14:00 do të pritet edhe konferenca për shtyp edhe të trejnerit Del Nerit para ndeshjes me Palermon. - Përktheu GrandeJuve.