28 shkurt 2011

Juve kthehet kah Arshavin

Juventusi ka kthyer interesimin e tij në sulmuesin e Arsenalit, Andrey Arshavin.

Kontrata e Arshavin në Emirates përfundon qershor të vitit 2012, por ai mund të largohet nga Arsenali para kësaj date pasi për të interes serioz ka bërë klubit italian, Juventus.

Juventusi për të transferuar këtë lojtar mund t’i jap Arsenalit para të gatshem dhe sulmuesin Quaglierella i cili ka dështuar të tregojë formën e tij te Biankonerët.
/JUVENEWS.TK/