27 shkurt 2011

Rikthehet Marcelo Lippi?

Më në fund një lajm i mirë vjen nga Torino për tifozat Juventin.

Mendohet se ish-trajneri i Juves, Marcelo Lippi do të rikthehet për të drejtuar "Zonjen e Vjeter" në 11 ndeshjet e ardhshme në kampionat pasi Luigi Del Neri nuk po tregon rezultate të mira dhe po e fundos skuadrën.

Lippi do të jetë trajner deri në qershor pastaj në stolin bardhezi pritet të mbërrijë Fabio Capello ose Luciano Spalleti. /Juventus-Fans/