25 shkurt 2011

Juve dhe Real kërkojnë Brenon

Munchen, 25 shkurt – Mbrojtësi brazilian i Bayern Munchen, Breno mund të largohet nga “Alianz Arena” gjatë merkatos së verës, pasi trajneri Luis Van Gaal nuk llogarit në shërbimet e tij.

Ky lajm është raportuar nga mediet gjermane, të cilat kanë bërë me dije së Real Madrid dhe Juventus janë të interesuara për reprezentuesin brazilian. Breno ka treguar paraqitje fantastike në ndeshjen kundër Interit, kur është inkuadruar në lojë në vend të Pranjic.
/JUVENEWS.TK/