26 shkurt 2011

Barcelona synon Pirlon‏

Andrea Pirlo ka një ofertë joshëse sepse skuadra e Barcelonës po interesohet për shërbimet e tij.

Deri tash ishte folur për një interesim të Juventusit dhe Chelseat, por edhe Barcelona synon mesfushorin e Milanit.

Pirlo pritet që deri në fund të muajit të ardhshëm të vendos për të ardhmen e tij. Aktualisht është 32-vjeçar.
/JUVENEWS.TK/