27 shkurt 2011

Chiellini: Humbëm përsëri!

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini është tepër i zhgënjyer nga humbja kundër Bolognas në ndeshjen e mbrëmshme.

“Ishte një ndeshje më ndryshe se ajo kundër Lecces por përsëri ne në fund humbëm”.

“Trajneri gjatë pjesës së dytë nuk ka lëvizur nga stoli. Unë kam një repsekt për trajneri dhe nuk besoj se këtu ishte problemi. Neve na mungoi entuziazmi. Na falni për këtë humbje edhe pse nuk e merituam sepse në pjesën e parë ne merituam të ishim në epërsi”, tha Chiellini. /JUVENEWS.TK/