24 shkurt 2011

Storari: Juve i gatshëm për Bolgonan

Portieri i Juventusit, Marco Storari ka thënë se skuadra e tij është përgatitur mirë dhe është e gatshme për ndeshjen kundër Bolognas.

“Ndaj Lecces ne luajtëm një ndeshje të dobët dhe gjithqka shkoi keq”.

“Ne tani luajmë kundër Bolognas, kundër së cilës do të mundohemi të fitojmë. Do të jemi shumë agresiv kundër tyre sepse na duhet fitorja me çdo kusht”, tha Storari.
/JUVENEWS.TK/