28 prill 2010

Diego shpreson Juve të përfundojë në top katërsh

Mesfushori brazilian Diego thotë se Juventusi ende ka gjasa të arrijë në top katërsh para fundit të sezonit.

Biankonerët aktualisht qëndrojnë në pozitën e gjashtë në Serie A, gjashtë pikë larg pozitës së katërt me vetëm tre ndeshje të mbetura këtë sezon.

“Ne kemi pasur ngritje dhe ulje këtë sezon dhe tash duhet të mendojmë për rikuperim. Ende kemi mundësinë të kualifikohemi në Ligën e Kampionëve dhe nuk duam të largojmë shikimin nga ky objektiv”, ka thënë Diego.