30 tetor 2009

Suspendohet Grafite!

Kampionët e Gjermanisë Wolfsburg në dy ndeshjet e ardhshme në ligën e kampionëve do të hyjnë pa sulmuesin Brazilian Grafite.Ai u ndëshkua me karton të kuq pas një ndërhyrje të ashpër në ndeshjen me Beshiktashin. Grafite do të mungojë ndaj Beshiktashit dhe CSKA Moskës.