30 tetor 2009

Ferrara: Ta mposhtim Napolin

Trajneri i Juventusit është i sigurtë se skuadra e tij ndaj Napolit do të dalë me tri pikë të plota." Ne me të vërtetë i duam këto tri pikë, ne duam të fitojmë dhe do të tentojmë për më të mirën edhe pse Napoli është një skuadër e fortë" u shpreh Ferrara.