30 tetor 2009

Demichelis i pakënaqur

Mbrojtësi i Bayern Munichut Martin Demichelis nuk është i lumtur me trajtimin që është duke e marë nga trajneri Luis Van Gaal." Tashmë vetëm sa jam rikthyer nga një lëndim dhe gjëja e vetme që më mungon është një trajtim sikurse që i bëhet të gjithë futbollistëve" u shpreh Argjentinasi për Bild.