31 tetor 2009

Huntelaar është në planet e Leonardos

Trajneri i Milanit, Leonardo, ka thënë se sulmuesi holandez Klaas-Jan Huntelaar ende është në planet e tij.
Huntelaar dështoi të lërë mbresa pas arritjes së tij në San Siro gjatë verës së kaluar nga Real Madridi.
“E kam parë atë shumë të qetë. Golat janë fundamental për një sulmues dhe kjo është normale. Ai sapo ka arritur këtë vit dhe menjëherë kritikohet”, ka thënë Leonardo