30 tetor 2009

Mihajlovic synon Lazion

Ish mesfushori i Lazios i cila me këtë skuadër ka luajtur 153 ndeshje në Serie A dhe ka shënuar 20 gola, mendon që një ditë ta drejtojë skuadrën nga kryeqyteti Italian." Secili do të dëshironte ta drejtonte Lazion. Do të ishte një nderë i madh për mua, por jo tani ngase janë në një situatë shumë të vështirë dhe tash për tash nuk mendoj ta drejtojë por një vit tjetër" deklaroi Mihajlovic.