31 tetor 2009

Bentley luan kundër Arsenalit

David Bentley i cili shënoi gol sezonin e kaluar kundër ish klubit të tijë Arsenal si duket tani është plotësisht i gatshëm t'a fillojë sezonin e ri kundër pikërisht këtijë ekipi. - Këtë lajm e dha ditën e Premte trajneri i Tottenhamit Harry Redknapp, Bentley shënoi gol sezonin e kaluar kur rezultati në 'Emirates' kishte përfunduar me rezultat 4:4. Pasi dihet se Lennon do të mungojë të Shtunën në këtë ndeshje, rikthimi i këtijë lojtari është një lajm i mir për tifozat dhe trajnerin e Tottenham Hotspur.