05 prill 2011

Urime Datlindja Martinez


Futbollistët Biankoner sot ju kan rikthyer stërvitjeve, atmosfera brenda skuadres është e shkëlqyeshme pas fitores kundër Romes.

Që atmosfera të jetë edhe më e mirë, për këtë është përkujdesur Jorge Martine, i cili sot feston Datlindjen e 28.

JuveNews - i uron suksese Jorge Martinez, dhe shpresojm që Juventus të arrij ti rikuperoj ato 8 pikë në 7 ndeshjet e fundit..
/JUVENEWS.TK/