06 prill 2011

Capello:”Juve, duhen goditje të mëdha”


Fabio Capello nxit bardhezinjtë në merkato duke shprehur mendimin e tij për situatën në kampin juventin:

“Juventusi është mbrapa Milan, Inter dhe Roma. Për të arritur nivelin e tyre duhen 3 blerje të mëdha. Ndeshja kundër Romës u luajt me vetëbesim dhe me një përqëndrim që nuk ishte parë më parë.

Duhet të rinisen nga këtu. Këtë vit favoriti për titull është Milan” /fcjuventus-news/