06 prill 2011

Buffon pranë largimit nga Juventus


Portieri i njohur italian, Gianluigi Buffon, eshte gjithmonë e me shume prane largimit nga Juventus.

Per nje nga portieret me te mire ne bote interesohet Manchester United, por dhe Manchester City.

Ne fakt, te Juve eshte duke shkëlqyer portieri zevendesues Marko Storari.
/JUVENEWS.TK/