31 maj 2010

LAJME SHKURT....


  • Valencia e deshiron Amaurin
  • Bettega - Largohet nga Juventusi
  • Millosh Krasiq - ne pritje te Juventusit
  • Pazzini - Prioriteti kryesor i Juventusit
  • Vazhdojn bisedimet per Agueron
  • Juventus nuk do ti bleje Caseresin dhe Candrevan
  • Marotta ka derguar menagjeret per Subotiq
  • Palombo eshte i kerkuar nga Juve
  • Bonucci do te ndihesha i hidhruar nese dota revuzoja Juven 
  • Juventus po e percjell futbollistin e Bayernit Mario Gomez!