28 maj 2010

Diego: Mund të punoj me Del Nerin

Mesfushori i Juventusit, Diego, thotë se ai dëshiron të qëndrojë me ekipin italian.

Braziliani është i bindur se ai mund të gjejë vend në formacionin e trajnerit të ri Gigi del Neri.

“Juve mund të më besojë mua. Do të qëndroj në formë të mirë dhe ta dëshmoj veten. Nuk kam problem të punoj me Del Nerin”, ka thënë Diego.

Ish-mesfushori i Werderit së fundi është lidhur me një shkëmbim me yllin e Atletico Madrid, Sergio Aguero.