25 shkurt 2010

Te ftuarit e Zakeronit per takimin: Juventus - Ajax

3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Cannavaro
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
15 Zebina
16 Camoranesi
17 Trezeguet
21 Grygera
22 Sissoko
26 Candreva
27 Paolucci
28 Diego
29 De Ceglie
33 Legrottaglie
39 Marrone
40 Immobile
41 Pinsoglio

Ne Listen e Zakeronit mungojne te lenduarit: Buffon, Caseres, Salihamidzic (i suspenduar me karton te kuq), Iaquinta dhe Giovinko.

Juventus ka nje epersi te madhe nga takimi i pare ne Amsterdam Arena kur shenoj Fitore me dy golat e Amaurit, rezultati i par ishte 2-1 ne favor te Skuadres Tone..

Takimi fillon ne ora 21 dhe mund ta percillni ne Radio Televizionin Shqiptar (TVSH)