26 shkurt 2010

Perez:Reali im me i fuqishem se ai i Calderonit?

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez ka dhen nje deklarat lidhur me fuqin e ekipit te tij , dhe presidentit te dikurshmit Reamon Calderon.
Perez-”Ekipi qe kam bere une , esht dhe do te jete pergjithmon ekip me i fuqishem se i Calderonit , ai humbi yjet e dikurshme te Real Madridit, shkatrroi tere ekipin sbashku me Mijatovic”
Perez erdhi ne krye te klubit kete vere , ai beri planin me Valdanon per te filluar nje epoke te re per klubin e Real Madridit, gje qe tregon qart se klubi i Real Madridit ka ndryshur tej mase.