26 shkurt 2010

Ronaldo e thërret Rooneyn

Cristiano Ronaldo ka thënë se dëshiron të ripërtërijë partneritetin e tij sulmues me Wayne Rooneyn.
Ylli portugez ka shënuar 12 gola deri më tani në sezonin e tij të parë me Real Madridin pas transferimit në klubin spanjoll, por ende dëshiron të bashkohet me Rooneyn, të cilin e la pas vetes në Manchester United.
“Shpresoj që një ditë të luajmë përsëri së bashku. Gjithçka është e mundshme. Jam shumë i lumtur për të dhe për sezonin që është duke kaluar, por edhe për futbollistët e tjerë në Manchester”, tha Ronaldo...