03 mars 2011

Takimi përgaditës para sfides me Milanon

Biankonerët po fillojn pregaditjet për Super Sfiden kundër Milanos që do të zhvillohet të shtunen me fillim nga ora 20:45, ata sot në Vinovo kanë zhvilluar një ndeshje stërvitore.

Takimi është luajtur 9 kundër 9 lejtarëve, ndeshja përfundoj 3-2, kurse golat për skuadren fituese i kanë shenuar Martinez, Marchisio dhe Matri, ndërsa për skuadren humbëse shenua Grygera dhe Felipe Melo.

Takimin e kishin përcjellur Giuseppe Marotta dhe Pavel Nedved.

Chillini pas dy ditëve që ka stërvitur i ndarë nga skuadra, është rikthyer të stërvitet me grupin, kurse Pepe, De Ceglie dhe Aquilani kanë stërvitur ndaras.
/JUVENEWS.TK/