12 mars 2011

Juve:”Del Neri nuk bën asnjë hap mbrapa”

Tre humbjet rradhazi kkundër Lecce, Bologna dhe Milan e kanë bërë pankinën e Del Nerit që të lëkundet më shumë se kurrë, por tekniku bardhezi nuk ka ndërmend të dorëzohet, as në rast të një tjetër dështimi në Cesena:

“As që mendoj të jap dorëheqje, as në rast humbjeje.”

Kundër Cesena do të rishohim titullar Alessandro Del Piero:

“Duhet cilësi. Lojtarët e dinë se kush do të zbresi në fushë, por nuk dua ta bëj të ditur për gazetarët”- Perfundon Luigi Del Neri. /fcjuventus-news.tk/