15 mars 2011

“Alex dhe Bonucci komentojnë barazimin nga faqet e tyre zyrtare”

Kapiteni legjendar dhe qendërmbrojtësi bardhezi flasin për barazimin e të shtunës me Cesena.

Kapiteni shprehet:

“Barazimi kundër Cesenas nuk na ndihmon. Tashmë duhen lënë pas krahëve cështjet personale sepse nuk kanë vlerë dhe duhet të mendojmë për ndeshjen e rradhës”

Ndërsa Bonucci shprehet:

“Kemi zhvilluar një ndeshje të mirë, por jemi të bindur që në këtë moment kjo gjë nuk mjafton. Na vjen keq që prej disa kohësh nuk po u japim tifozëve kënaqësitë që meritojnë. Do të bëjmë cmos për të ndryshuar drejtim” /fcjuventus-news/