01 mars 2011

Adrian në Juventus?

Sulmuesi i Deportivo La Korunës, Adrian gjatë verës mund të “fluturojë”, drejt Torinos, raportojnë mediat italaine.

Juventus synon që në afatin veror të sjell disa përforcime në klub dhe Adrian është një nga sulmuesit që kërkohet nga “Zonja e Vjetër”.

23 vjeçari spanjoll këtë sezon për Deportivo La Korunën ka shënuar katër gola, kurse kontrata e tij përfundon në fund të këtij sezoni dhe Juve mund ta merr atë në cilësinë e lojtarit të lire.
/JUVENEWS.TK/