28 janar 2010

Ferrara nuk brengoset për humbjen nga Inter

Juventus është eliminuar para pak çastesh nga Interi nga Coppa Italia dhe menjëherë është shprehur Ciro Ferrara, trajnei më i përfolur në botë.

“ Kam marrë shumë telefonata për disa minuta.”

“ Ata më siguruan se do të vazhdoj të jem trajner i Juventusit, dhe nesër vazhdon stërvitja regullisht.” Deklaroi pas ndeshjes Ferrara.