28 janar 2010

Arbitri ndalon ndeshjen per te folur ne telefon

Te dielen e shkuar ne ndeshjen mes Superga 48 dhe Sant'Eraclio, dy skuadra te kategorise se dyte ne Itali, gara eshte nderprere nga arbitri per t’u pergjigjur ne telefon.
Tani Sant' Eraclio, kerkon perseritjen e ndeshjes pas humbjes 2-1 qe pesoi.
Arbitri nderpreu ndeshjen dy here: fillimisht per t’u pergjigjur ne telefon nen habine e lojtareve dhe publikut dhe heren e dyte per te shkuar ne tualet.