28 janar 2010

E shoqja e Maradones bie dhe humb femijen

E shoqja e Diego Maradones, Veronica Ojeda, shtatzene prej kater muajsh, ka humbur femijen.
Lajmin e ka bere te ditur e perditshmja “La Nacion”, e cila sakteson se Ojeda, eshte rrezuar duke humbur keshtu shpresat per femijen.
“Diego eshte trishtuar shume”, kane bere te ditur mjeket e spitalit ku eshte kuruar e shoqja.